Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP
 
Polub nas na Facebook Obserwuj nas na Twitterze
 
Zmień kontrast Zmień rozmiar czcionki

Piknik Strzelecki i Zawody o Puchar Wójta Dobroszyc

25-09-2020

Piknik Strzelecki i Zawody o Puchar Wójta Dobroszyc

 

Już 4 października, w niedzielę, Stowarzyszenie Dobroszycka Grupa Strzelecka, przy współpracy DKS Wilk, zaprasza na jesienny piknik strzelecki. Podczas imprezy zostaną rozegrane otwarte zawody o puchar Wójta Gminy Dobroszyce, dla wszystkich fanów strzelectwa i niezwykłego spędzania wolnego czasu organizatorzy przygotowali widowiskowe strzelania westernowe, w których główną rolę zagra broń czarnoprochowa, karabiny i rewolwery zapewnią sześć godzin rozrywki dla wszystkich fanów dzikiego zachodu.


Strzelnica tego dnia zapełni się niezwykłymi pojazdami, a ich posiadacze z chęcią pokażą okolice z pokładów unikatowych czterech kółek. Zaprezentuje się także sekcja łuczników. Nie zabraknie również przedstawicieli Muzeum Foteli Katapultowych, którzy na tą okazję przygotowali nową wystawę eksponatów. Przed zawodami będzie można zobaczyć wystawę broni i militariów połączoną z prelekcjami historyków, jak zawsze barwnymi i ciekawymi.


Na strzeleckich łasuchów będzie czekać Foodtruck z daniami barbecue, wata cukrowa i popcorn. Będzie można także zobaczyć stoiska wystawiennicze, między innymi Drewniane modele, które zachwycają swoim wykonaniem.

Niedziela, 4 października 2020, godz. 11:00 – 17:00
Strzelnica DGS Łuczyna


Patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Dobroszyce Pan Artur Ciosek oraz Gminne Centrum Kultury Im. Anny Sojko.
ZAPRASZAMY!!!

 

Wydarzenie na Facebooku

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.