Elektroniczna Skrzynka Podawcza Zagospodarowanie Przestrzenne Rejestr Zbiorów Danych Osobowych
Biuletyn Informacji Publicznej
 
Polub nas na Facebook Obserwuj nas na Twitterze
 
Zmień kontrast Zmień rozmiar czcionki
Elektroniczna Skrzynka Podawcza
Zagospodarowanie Przestrzenne
Rejestr Zbiorów Danych Osobowych

Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej

06-12-2018

Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej



4 grudnia 2018 r. w hali sportowej w Dobroszycach, pod patronatem Wójta Gminy Dobroszyce, Gminne Centrum Kultury zorganizowało Mikołajkowy Turniej Piłki Ręcznej dla uczniów szkół podstawowych klas IV-VIII. W turnieju udział wzięło 21 drużyn 7-8  osobowych. Zawody rozegrano w kilku kategoriach wiekowych.

Kategoria klas IV – dziewczyny:
I miejsce „Power Girls” ze Szkoły Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Dobroszycach,                          drużyna grała w składzie: M.Derlińsk, M.Stolecka, M.Jakubowska, N.Wochna,
A.Jakubowska, J.Kuczyńska, A.Florczak i M.Powązka.
II miejsce „Team Girls” – Szkoła Podstawowa w Dobroszycach

Kategoria klas IV – chłopcy:
I miejsce „Electro” ze Szkoły Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Dobroszycach, drużyna grała w składzie: J.Kasina, G.Sytar, A.Byrzykowski. K.Lota,K.Sadowski,K.Karwat,F.Kielar
i F.Zdanowicz.
II miejsce „Fortnitowe świry z Dobrzenia ” ze Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Dobrzeniu
III miejsce „Czarny Ogień” – SP Dobroszyce
IV miejsce „FC Słodziaki” – SP Dobroszyce

Kategoria klas V-VI  - dziewczyny:
I miejsce „Guźce” ze Szkoły Podstawowej w Dobroszycach, drużyna grała w składzie: O.Szymańska,
W.Zdanowicz, K.Gugulska, M.Maciąg,N.Guz,O.Komuniak,J.Zawadzka i W.Chochół.
II miejsce „ I nie ma mocni ! ” -  SP Dobrzeń
III miejsce „Diamentowce” – SP Dobroszyce
IV miejsce „Superdelfiny” -  SP Dobrzeń

Kategoria klas V-VI  - chłopcy:
I miejsce „FC Teletubisie” ze Szkoły Podstawowej w Dobroszycach, drużyna grała w składzie:
A.Zawadzki,K.Karwat ,D.Kapela,B.Chrzanowski,K.Gąciarz,B.Dereniowski,A.Włusek i Sz.Śnieżek.
II miejsce „ FC po nalewce” – SP Dobrzeń
III miejsce „FC Gaśnica” – SP Dobroszyce
IV – VI miejsca : „FC Pidżamersi” / SP Dobroszyce /, „Lodziarnia Junior” / SP Dobrzeń /, „The League Of Kebabs” / SP Dobrzeń /.

Kategoria klas VII-VIII  - dziewczyny:
I miejsce „Muszczurki” – SP Dobroszyce /A.Kitzol,J.Palma,W.Kwiecińska,O.Mróz,W.Łaskawska,
M.BieńczykK.Frysztak i J.Ziętek.
II miejsce „Smurfy”  - SP Dobrzeń


Kategoria klas VII-VIII  - chłopcy:
I miejsce „Dzikie Rumaki” – SP Dobroszyce / B.Cyganowski,A.Urbaniak,W.Kodyra,M.Trojanowski,
A.Prusiński,M.Szczegura i F.Żak.
II miejsce „Masna Lodziarnia” – SP Dobrzeń
III miejsce „Wiadro” – SP Dobroszyce

  Sędzią turnieju była p.Joanna Dobrzaniecka – trener Uczniowskiego Klubu Sportowego w Dobroszy–cach. Wszyscy uczniowie grający w turnieju otrzymali słodycze,które w imieniu  Wójta Gminy, wręczał
Mieczysław Andrzejczuk – instruktor GCK Dobroszyce.








Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.