Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP
 
Polub nas na Facebook Obserwuj nas na Instagram
 
Zmień kontrast Zmień rozmiar czcionki

Witacze dla trzech miejscowości

06-05-2015

Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich

Europa inwestująca w obszary wiejskie

 

Witacze dla trzech miejscowości

Beneficjent: Gmina Dobroszyce

Projekt uzyskał dofinansowanie Unii Europejskiej ze środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich z działania „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” objętego PROW na lata 2007-2013.

Numer i nazwa projektu: UM01-6930-UM013055/13, Witacze dla trzech miejscowości

Okres realizacji projektu: grudzień 2013 – październik 2014

Szczegóły projektu: 

Projekt „Witacze dla trzech miejscowości” obejmuje swoim zakresem:

- Wykonanie oraz montaż sześciu unikatowych, artystycznych rzeźb witaczy, stylizowanych motywami ludowymi. Rzeźby wykonane w drewnie o wysokości około 250cm, trzon o średnicy ok. 40÷60cm, z drewnianą ozdobną tablicą z nazwą miejscowości. Rzeźby ulokowano w pasie drogowym dróg powiatowych w miejscowościach Bartków, Białe Błoto, Malerzów i drogi gminnej w Holendrach. Witacze mają na celu informowanie podróżnych o nazwie miejscowości, zwiększając estetykę miejscowości oraz ich atrakcyjność turystyczną.

- Wykonanie oraz montaż na metalowych słupkach pięciu tablic informacyjnych dla miejscowości Holendry. Tablice wykonane z drewna dębowego o wymiarach 3x20x100cm w technice płaskorzeźby i stylistyce ludowej zbliżonej do witaczy. Tablice zawierające nazwę ulicy oraz element ozdobny nawiązujący tematycznie do nazwy ulicy.

- Wykonanie oraz montaż siedemnastu tablic informacyjno-kierunkowych dla miejscowości Białe Błoto oraz Malerzów. Tablice wykonane z drewna o wymiarach 3x20x40cm w technice płaskorzeźby i stylistyce zbliżonej do witaczy. Tablice zawierające strzałki kierunkowe oraz numery domów.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.