Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP
 
Polub nas na Facebook Obserwuj nas na Instagram
 
Zmień kontrast Zmień rozmiar czcionki

Przebudowa stadionu sportowego w Dobroszycach w zakresie budowy instalacji nawadniania boiska do piłki nożnej

22-09-2023

Przebudowa stadionu sportowego w Dobroszycach w zakresie budowy instalacji nawadniania boiska do piłki nożnej

Kwota dofinansowania: 40 000,00 zł

Całkowita wartość projektu: 305 394,50 zł

Nazwa projektu: "Przebudowa stadionu sportowego w Dobroszycach w zakresie budowy instalacji nawadniania boiska do piłki nożnej"

Dofinansowanie pochodzi z programu "Odnowa Dolnośląskiej Wsi", który wspiera realizację małych, ale ważnych dla mieszkańców inwestycji.
 
Województwo Dolnośląskie przyznało Gminie Dobroszyce dofinansowanie w formie dotacji celowej w wysokości 40 tys. zł na przebudowę stadionu sportowego w Dobroszycach w zakresie budowy instalacji nawadniania boiska do piłki nożnej.
 
Zrealizowana inwestycja pozwoli zrewolucjonizować system nawadniania boiska o nawierzchni trawiastej do piłki nożnej. Nowoczesny system zraszaczy, sterowany automatycznie, pozwoli utrzymywać trawę boiska do piłki nożnej w dobrej kondycji niezależnie od pogody. W ramach inwestycji odnowiono również nawierzchnię trawiastą boiska sportowego. Po zrealizowanych robotach boisko prezentuje się znakomicie. Inwestycję kosztującą 305 394,50 zł dofinansowało Województwo Dolnośląskie kwotą 40 000,00 zł w ramach programu "Odnowa Dolnośląskiej Wsi".

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.