Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP
 
Polub nas na Facebook Obserwuj nas na Twitterze
 
Zmień kontrast Zmień rozmiar czcionki

Sprawozdanie z przeprowadzonych konsultacji społecznych

23-11-2020

Sprawozdanie z przeprowadzonych konsultacji społecznych

 

W dniach od 10.11.2020 r. do 17.11.2020 r. zostały przeprowadzone konsultacje dotyczące projektu uchwały w sprawie uchwalenia „Programu współpracy Gminy Dobroszyce z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021" oraz uchwały w sprawie określenia trybu i szczegółowych kryteriów oceny wniosków o realizację zadania publicznego w ramach inicjatywy lokalnej.

Zarówno projekt „Programu współpracy Gminy Dobroszyce z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na rok 2021" jak i projekt uchwały w sprawie inicjatywy lokalnej zostały zamieszczone na stronie internetowej Urzędu Gminy Dobroszyce, w Biuletynie Informacji Publicznej --> Projekt Uchwały oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Urzędu. Opinie, wnioski i sugestie można było przesyłać elektronicznie, osobiście lub za pośrednictwem poczty.

W trakcie prowadzonych konsultacji do żadnego z projektów uchwał nie wpłynęły żadne uwagi, opinie, ani propozycje zmian ze strony organizacji pozarządowych oraz innych podmiotów działających w sferze pożytku publicznego.

 

--> Sprawozdanie z przeprowadzonych konsultacji

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.