Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP
 
Polub nas na Facebook Obserwuj nas na Twitterze
 
Zmień kontrast Zmień rozmiar czcionki

Konkurs na logotyp i hasło Dolnośląskiej Autostrady Rowerowej

09-02-2021

Konkurs na logotyp i hasło Dolnośląskiej Autostrady Rowerowej

 

Stowarzyszenie Rzeczpospolita Samorządna ogłasza konkurs na logotyp i hasło Dolnośląskiej Autostrady Rowerowej, w skrócie DAR. Konkurs ma charakter otwarty – mogą w nim uczestniczyć zarówno osoby jak i firmy.

Uczestnicy konkursu muszą wymyślić logotyp DAR wraz z hasłem oraz trzy inne znaki graficzne (bez haseł) dla trzech różnych odcinków Dolnośląskiej Autostrady Rowerowej:--> Kostrzyn nad Odrą -Kędzierzyn Koźle –Szlak Jana Nepomucena, który w przyszłości może stać się istotnym elementem infrastruktury rowerowej łączącej Berlin z Ostrawą,

--> Poznań -Częstochowa –Szlak Zielonych Krajobrazów,

--> Zgorzelec (docelowo Drezno) -Gniezno –Szlak Biskupi.

 

Prace konkursowe można składać w biurze Stowarzyszenia do 22 lutego do godziny 14.00. Zwycięzca otrzyma nagrodę w wysokości 2 tys. zł brutto.

Szczegóły konkursu znajdują się w Regulaminie --> POBIERZ

Regulamin jest dostępnym w biurze Stowarzyszenia we Wrocławiu przy ul. Kasztanowej 3A oraz na stronie internetowej www.rzeczpospolitasamorzadna.pl.

 

Dolnośląska Autostrada Rowerowa to inwestycja realizowana przez Stowarzyszenie Rzeczpospolita Samorządna. Obecnie trwają prace koncepcyjne i przygotowawcze koordynowane przez Jednostkę Realizującą Projekt DAR. W ramach przedsięwzięcia do końca 2023 roku na terenie Dolnego Śląska ma powstać spójny system dróg rowerowych o łącznej długości prawie 700 km. Środki na realizację inwestycji mają w większości będą pochodzić z Unii Europejskiej.

 

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.