Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP
 
Polub nas na Facebook Obserwuj nas na Twitterze
 
Zmień kontrast Zmień rozmiar czcionki

Jubileusz 100-lecia urodzin mieszkanki Gminy Dobroszyce

15-09-2021

Jubileusz 100-lecia urodzin mieszkanki Gminy Dobroszyce

W dniu 12 września 2021 r. mieszkanka naszej gminy, Pani Janina Śliwka, obchodziła wyjątkowy jubileusz 100-lecia urodzin. 

Z tej okazji w sali narad Urzędu Gminy Dobroszyce odbyło się uroczyste spotkanie dostojnej Jubilatki z Wójtem Gminy Dobroszyce Arturem Cioskiem, Radnym Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Damianem Mrozkiem, Kierownikiem Placówki Terenowej KRUS w Oleśnicy Wojciechem Kocińskim, Sekretarzem Gminy Dobroszyce Moniką Hołówką oraz z członkami najbliższej rodziny pani Janiny.
 
Czcigodnej Jubilatce gratulacje i najlepsze życzenia złożył Wójt Gminy Dobroszyce. Życzył przede wszystkim dobrego zdrowia, siły i pogody ducha na dalsze szczęśliwe lata.
 
Podczas uroczystości Radny Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Damian Mrozek odczytał listy gratulacyjne: od Prezesa Rady Ministrów, Mateusza Morawieckiego oraz Wojewody Dolnośląskiego Jarosława Obremskiego; w których to podziękowano jubilatce za wszystkie trudy i owoce minionych lat, a także życzono zdrowia i pomyślności na dalsze życie.
 
Z okazji 100 rocznicy urodzin życzenia i gratulacje w imieniu Prezesa KRUS Aleksandry Hadzik, złożył Kierownik Placówki Terenowej KRUS w Oleśnicy, Pan Wojciech Kociński, przekazując list gratulacyjny, kwiaty oraz decyzję o przyznaniu specjalnego dodatku z tytułu ukończenia 100 lat życia.
 
Spotkanie odbyło się w miłej atmosferze z udziałem najbliższej rodziny i było okazją do licznych wspomnień i refleksji na temat recepty na tak długie życie.
 
Życzenia i gratulacje wywołały radość i wzruszenie na twarzy Pani Janiny.
 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.