Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP
 
Polub nas na Facebook Obserwuj nas na Twitterze
 
Zmień kontrast Zmień rozmiar czcionki

Wizyta Posła, Wicemarszałka i Radnego w Dobroszycach

11-10-2021

Wizyta Posła, Wicemarszałka  i Radnego w Dobroszycach

Wójt Gminy Dobroszyce Artur Ciosek gościł posła na Sejm RP Pana  Pawła Hreniaka , Wicemarszałka Województwa Dolnośląskiego Grzegorza Macko oraz Radnego Sejmiku Województwa Dolnośląskiego Damiana Mrozka.

Tematem spotkania były sprawy bieżące Gminy Dobroszyce, w szczególności realizacja obecnie prowadzonych inwestycji oraz możliwości pozyskiwania funduszy na zadania związane z kulturą, rekreacją i zagospodarowaniem sieci wodno-kanalizacyjnej. Poruszono także zagadnienie infrastruktury drogowej oraz możliwości pozyskiwania środków  w ramach funduszy rolnych na tzw. drogi do terenów rolnych.

Wójt, Poseł, Wicemarszałek oraz Radny  odwiedzili świetlicę w Dobrzeniu, oczyszczalnie ścieków w Dobrzeniu oraz  Szkołę Podstawową w Dobrzeniu, gdzie rozmawiali z Bernardą Sieczką -  dyrektorem Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Dobrzeniu. Wójt Gminy Artur Ciosek pokazał gościom   drogę w miejscowości Dobra, która została zrealizowana z budżetu Województwa Dolnośląskiego , w ramach przebudowy dróg transportu rolnego.

Spotkanie było okazją do podziękowania za dotychczasową pomoc w pozyskiwaniu środków na rzecz naszej Gminy. Wójt podkreślił, że bardzo docenia otwartość i chęć wsparcia, jednocześnie mając nadzieję, ze to nie ostatnia taka wizyta, a dalsza współpraca przyniesie korzyści mieszkańcom Gminy Dobroszyce.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.