Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP
 
Polub nas na Facebook Obserwuj nas na Instagram
 
Zmień kontrast Zmień rozmiar czcionki

Zapraszamy na konsultacje nt. MOŻLIWOŚCI POZYSKANIA ŚRODKÓW Z UNII EUROPEJSKIEJ

19-10-2021

Zapraszamy na konsultacje nt. MOŻLIWOŚCI POZYSKANIA ŚRODKÓW Z UNII EUROPEJSKIEJ

Zapraszamy mieszkańców Gminy Dobroszyce na indywidualne konsultacje nt. MOŻLIWOŚCI POZYSKANIA ŚRODKÓW Z UNII EUROPEJSKIEJ w ramach: MOBILNEGO PUNKTU INFORMACYJNEGO w Dobroszycach

26 października 2021 r. (wtorek)

w godz. 10:00 – 13:00

w Urzędzie Gminy Dobroszyce, Rynek 16, hol na 2 piętrze.

Z konsultacji mogą skorzystać wszystkie osoby i podmioty zainteresowane tematem funduszy europejskich. W szczególności zapraszamy przedsiębiorców oraz osoby fizyczne planujące założenie własnej firmy.
Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) po raz kolejny zapraszają do skorzystania z bezpłatnych konsultacji dotyczących wsparcia ze środków Unii Europejskiej.
W październiku 2021r. podczas dyżurów w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych pracownicy PIFE będą udzielać informacji w wybranych miejscowościach Dolnego Śląska.
Podczas indywidualnych konsultacji w ramach Mobilnych Punktów Informacyjnych każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać informację, czy planowane przedsięwzięcie ma szanse na dofinansowanie z funduszy europejskich.
Pracownicy Punktu przedstawią dostępne możliwości wsparcia oraz wyjaśnią zasady ubiegania się o dotacje ze środków unijnych.
Poinformują także o niskooprocentowanych pożyczkach, dostępnych obecnie na rozpoczęcie działalności gospodarczej, a także pożyczkach na rozwój działalności gospodarczej: na inwestycje, na zakup nieruchomości czy poprawę płynności finansowej firmy.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.