Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP
 
Polub nas na Facebook Obserwuj nas na Instagram
 
Zmień kontrast Zmień rozmiar czcionki

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 i życzenia wakacyjne

24-06-2022

Zakończenie roku szkolnego 2021/2022 i życzenia wakacyjne

Za nami kolejne zakończenie roku szkolnego. Dziś rano w placówkach oświatowych Gminy Dobroszyce, w Szkole Podstawowej im. Orła Białego w Dobrzeniu oraz Szkole Podstawowej im. Ireny Sendlerowej w Dobroszycach, wręczano świadectwa, dyplomy i liczne gratulacje. W uroczystościach udział wzięli m. in. Wójt Gminy Dobroszyce Artur Ciosek oraz przewodniczący Rady Gminy Dobroszyce Dariusz Palma.

Wspólne odśpiewanie hymnu szkoły i zmiana asysty pocztu sztandarowego to pierwsze punkty obu uroczystości. Kolejno Dyrektorzy szkół oraz wychowawcy wręczyli wzorowym uczniom świadectwa z biało – czerwonym paskiem, nagrody książkowe oraz listy gratulacyjne dla rodziców. Następnie wszyscy udali się do swoich klas.

Serdecznie gratuluję Wam - Uczniom, Waszym Rodzicom i Nauczycielom, doskonałych wyników w nauce. Wszyscy zasłużyliście na letni wypoczynek. Nadeszły długo oczekiwane wakacje. Życzę Wam samych słonecznych dni oraz radosnego i bezpiecznego wypoczynku – mówi Wójt Gminy Dobroszyce.

Wszystkim uczniom, rodzicom, opiekunom i nauczycielom, życzymy udanych i bezpiecznych wakacji. 
Złapcie jak najwięcej słońca,zapomnijcie o nastawianiu budzika na szóstą rano, a zamiast sumowania trudnych zadań, liczcie muszle na plaży. Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.