Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP
 
Polub nas na Facebook Obserwuj nas na Instagram
 
Zmień kontrast Zmień rozmiar czcionki

Zawieszenie wiechy w CD Lidl w Dobroszycach

25-07-2022

Zawieszenie wiechy w CD Lidl w  Dobroszycach

 
W Centrum Dystrybucyjnym firmy Lidl odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy, w której udział wzięli m.in. reprezentanci sieci Lidl i Wykonawcy tej inwestycji, przedstawiciele naszego samorządu, w tym Wójt Gminy Dobroszyce Artur Ciosek, Przewodniczący Rady Gminy Dobroszyce Dariusz Palma oraz zaproszeni goście współpracujący i zaangażowani w proces inwestycyjny budowy centrum.
Zawieszenie wiechy to wydarzenie symboliczne, oznaczające osiągnięcie najwyższego punktu konstrukcyjnego budynku. Uruchomienie centrum logistycznego nastąpi niebawem.
W trakcie uroczystości, po licznych przemówieniach i poświęceniu budynku, przybyli goście mieli okazję zwiedzić ten imponujący obiekt, w tym pomieszczenia magazynowe. Spotkanie zakończył poczęstunek dla zgromadzonych gości.
To duże wyróżnienie, że tak rozwinięta sieć z branży handlowej, spośród 2 500 gmin w Polsce, wybiera właśnie naszą gminę. Decyzja marki to wielka szansa dla gminy Dobroszyce. Dzięki tej inwestycji do budżetu Gminy wpłyną dodatkowe dochody z podatku. To 300 nowych, stabilnych miejsc pracy, a także wzrost atrakcyjności lokalizacji dla innych przedsiębiorców, np. dla firm świadczących usługi spedycyjne, sprzątające czy też gastronomiczne.
Centrum Dystrybucji w Dobroszycach szybko wpisało się w krajobraz naszego otoczenia. Niedawno w okolicy inwestycji posiano, jedną z największych w Polsce, łąkę kwietną, która nie tylko będzie cieszyć oko, ale przede wszystkim będzie stanowić cenne otoczenie dla pszczół, motyli i innych owadów.
Działania nastawione na pozyskanie pracowników trwają. Sieć Lidl wciąż szuka pracowników do Centrum Dystrybucji w Dobroszycach. Zapraszamy do odwiedzania strony https://kariera.lidl.pl/

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.