Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP
 
Polub nas na Facebook Obserwuj nas na Instagram
 
Zmień kontrast Zmień rozmiar czcionki

Złote Gody Państwa Bartosików

04-12-2022

Złote Gody Państwa Bartosików

W czwartek (1 grudnia 2022 roku) w Urzędzie Gminy Dobroszyce, odbyła się uroczystość wręczenia Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie dla Czcigodnych Jubilatów Państwa Haliny i Michała Bartosików.
Za zgodność, za trud pracy i wyrzeczeń dla dobra swojej rodziny, Jubilaci zostali uhonorowani przez Prezydenta RP odznaczeniem państwowym w postaci Medalu za Długoletnie Pożycie Małżeńskie.

Aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Dobroszyce Artur Ciosek, który zaznaczył, że ta wyjątkowa uroczystość to wspaniały przykład do naśladowania dla młodego pokolenia. To również powód do dumy i satysfakcji.
W uroczystości udział wzięła Sekretarz Gminy Dobroszyce Monika Hołówka, a Jubilatom towarzyszyli członkowie ich rodziny - dwie córki, syn oraz wnuczka. Spotkanie miało podniosły charakter, a moment odnowienia przysięgi małżeńskiej sprawił, że ożyły wspomnienia.

Dostojnym Jubilatom  jeszcze raz składamy najserdeczniejsze życzenia szczęścia oraz wszelkiej pomyślności w dalszym wspólnym życiu, abyście w zdrowiu, otoczeni ludźmi, których kochacie, doczekali kolejnych, wspólnych rocznic.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.