Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP
 
Polub nas na Facebook Obserwuj nas na Instagram
 
Zmień kontrast Zmień rozmiar czcionki

Gminny Dzień Dziecka

08-06-2023

Gminny Dzień Dziecka

Gminny Dzień Dziecka

„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz.

Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż”.

Janusz Korczak

 Uśmiech i radość dziecka to najcudowniejsze dary, jakie można od niego otrzymać. W zamian za uśmiech, można ofiarować czas, a czas spędzony wspólnie z rodziną i bliskimi jest dużo więcej wart niż nowa konsola, gra czy stos zabawek. Taki też cel przyświecał  zorganizowanemu w dniu 4 czerwca br. w muszli koncertowej w Dobroszycach – Gminnemu Dniu Dziecka.

Ku naszej uciesze, impreza ta przyciągnęła wiele rodzin z dziećmi, którzy chcąc dobrze się bawić, skorzystali z przygotowanych dla nich atrakcji.Na początkuWójt Gminy Dobroszyce Artur Ciosek wraz z Panią Dyrektor Gminnego Centrum Kultury Moniką Zdobylak serdecznie powitali wszystkich uczestników wydarzenia, a szczególnie dzieci. Po przywitaniu przyszedł czas na występy zespołów tanecznych takich jak: Mali Giganci, Atomówki, Magic-Dance, Bailar – szkolonych pod czujnym okiem instruktor Patrycji Walczak, Dance Flor, Crazy Dance – pod wodzą instruktora Bartłomieja Piaseckiego oraz dwie grupy cheerleaders, które przygotowywała do występu instruktor Katarzyna Skrobała. 

Po występach ww. zespołów, profesjonalni animatorzy z udziałem "żywych" maskotek zachęcali dzieci do wzięcia udziału w wesołych grach i zabawach.

Na dzieci czekało mnóstwo bezpłatnych atrakcji takich jak: malowanie twarzy, wykonanie tatuaży czy kolorowych warkoczyków oraz balony modelinowe, które w dłoniach animatora przybierały różnorodne kształty. Podczas imprezy funkcjonariusze Posterunku Policji w Dobroszycach znakowali rowery, a dzieci mogły spotkać się z Komisarzem Lwem. Wielką popularnością cieszyły się dmuchańce oraz stoiska z watą cukrową, fast food’ami, lodami i innymi smakołykami. Dodatkowo nowo otwarty plac zabaw – Dobrolandia, przechodził w tym dniu prawdziwe oblężenie! 

Uśmiechy, które widzieliśmy na twarzach najmłodszych, były dla nas wspaniałą nagrodą za trud włożony w przygotowanie imprezy oraz niezawodną oznaką tego, że impreza była udana.

Dziękujemy Gminnemu Centrum Kultury w Dobroszycach za zaangażowanie w przygotowanie tej imprezy oraz wszystkim tym, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do organizacji i wsparcia dobroszyckiego Gminnego Dnia Dziecka.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.