Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP
 
Polub nas na Facebook Obserwuj nas na Instagram
 
Zmień kontrast Zmień rozmiar czcionki

VIII Rodzinny Rajd Rowerowy już za nami!

11-09-2023

VIII Rodzinny Rajd Rowerowy już za nami!

W sobotę 9 września br., po raz ósmy w naszej Gminie, wystartował Rodzinny Rajd Rowerowy po Gminie Dobroszyce, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Pani Katarzyna Skorna wraz z mężem Wojciechem!

Partnerem imprezy była Dolnośląska Kraina Rowerowa na czele z Panią Magdaleną Kamińską, przy wsparciu Gminy Dobroszyce, Wójta Gminy Dobroszyce Artura Cioska oraz Gminnego Centrum Kultury im. Anny Sojko w Dobroszycach.

W wydarzeniu udział wzięło ponad 300 miłośników turystyki rowerowej. Rajd wyruszył spod Szkoły Podstawowej w Dobrzeniu, trasa liczyła ok. 35 km. Dopisało wszystko! Piękna pogoda, wspaniała trasa, rewelacyjne nastroje uczestników! Wszyscy cali i zdrowi dotarli do mety!

Tradycyjnie, w Malerzowie w trakcie postoju, na cyklistów czekał poczęstunek!

Nad bezpieczeństwem czuwała jak zawsze Ochotnicza Straż Pożarna w Dobroszycach oraz przedstawiciele Komendy Powiatowej Policji w Oleśnicy, którym serdecznie z tego miejsca dziękujemy!

Podziękowania kierujemy przede wszystkim do organizatorów i uczestników rajdu – za Waszą niezawodną frekwencję i wspólną zabawę. Do zobaczenia za rok !  

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.