Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP
 
Polub nas na Facebook Obserwuj nas na Instagram
 
Zmień kontrast Zmień rozmiar czcionki

Złote Gody w Gminie Dobroszyce Państwo Helena i Czesław Reliszkowie

14-09-2023

Złote Gody w Gminie Dobroszyce Państwo Helena i Czesław Reliszkowie

Złote Gody to niezwykłe wydarzenie. 50 wspólnie przeżytych lat to dowód nieustającej miłości i zbudowania trwałego fundamentu, jakim jest rodzina!

Ten jakże piękny jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego obchodziła 14 września br. para małżeńska z terenu Gminy Dobroszyce. Dostojnymi Jubilatami byli Państwo Helena i Czesław Reliszkowie. To właśnie oni 50 lat temu wypowiedzieli słowa przysięgi małżeńskiej i od tego czasu w niej trwają, dając wspaniały przykład młodym pokoleniom.

Uroczystość poprowadziła Sekretarz Gminy Monika Hołówka, zaś Wójt Gminy Dobroszyce Artur Ciosek wręczył parze przekazane od Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie oraz legitymacje. Złożył on także serdeczne gratulacje oraz życzenia wielu kolejnych lat przeżytych w zdrowiu, miłości oraz wzajemnym szacunku. Wójt wręczył Złotej Parze także dyplom okolicznościowy, kwiaty oraz upominek.

Wraz z Jubilatami świętowali również członkowie rodziny, bowiem jak wiadomo, Złote Gody to wzruszające wydarzenie nie tylko dla samych Jubilatów, ale także dla ich bliskich.

Uroczystość ta miała bardzo podniosły charakter oraz towarzyszyły jej niezwykle wzruszające chwile, szczególnie przy odnowieniu przysięgi małżeńskiej. Czas ten był też okazją do wspomnień i rozmów o rodzinie, wnukach i latach spędzonych razem. Zgromadzeni goście i Dostojni Jubilaci uwiecznili te piękne chwile na pamiątkowych zdjęciach.

Dostojnym Jubilatom życzymy kolejnych wspólnych lat spędzonych w zdrowiu, w zgodzie i w szczęściu oraz następnych jubileuszy. Wasze małżeństwo jest dla nas dowodem szacunku, zrozumienia iniekończącej się miłości.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.