Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP
 
Polub nas na Facebook Obserwuj nas na Instagram
 
Zmień kontrast Zmień rozmiar czcionki

Złote Gody w Gminie Dobroszyce Państwo Weronika i Stefan Owczarkowie

14-09-2023

Złote Gody w Gminie Dobroszyce Państwo Weronika i Stefan Owczarkowie

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to niezwykła rocznica, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem ponad 50 lat!

To właśnie ta wspaniała okazja była powodem uroczystości, jaka odbyła się 14 września w Urzędzie Gminy Dobroszyce. Ponad 50 wspólnych lat świętowali Państwo Weronika i Stefan Owczarkowie.

Uroczystość poprowadziła Sekretarz Gminy Monika Hołówka. Uroczystego aktu dekoracji dokonał Wójt Gminy Dobroszyce Artur Ciosek wręczając Jubilatom legitymacje oraz Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej. Jubilaci otrzymali także list gratulacyjny, kwiaty i upominki. Wójt złożył Złotej Parze serdeczne gratulacje oraz życzenia wielu kolejnych lat przeżytych w zdrowiu, miłości oraz wzajemnym szacunku.

Wraz z Jubilatami świętowali również członkowie rodziny, bowiem jak wiadomo, Złote Gody to wzruszające wydarzenie nie tylko dla samych Jubilatów, ale także dla ich bliskich.

Uroczystość ta miała bardzo podniosły charakter oraz towarzyszyły jej niezwykle wzruszające chwile, szczególnie przy odnowieniu przysięgi małżeńskiej. Czas ten był też okazją do wspomnień. Nie zabrakło również symbolicznego toastu. Zgromadzeni goście i Dostojni Jubilaci uwiecznili te piękne chwile na pamiątkowych zdjęciach.

Dostojnym Jubilatom życzymy kolejnych wspólnych lat spędzonych w zdrowiu, w zgodzie i w szczęściu oraz następnych jubileuszy. Wasze małżeństwo jest dla nas dowodem wzajemnej miłości i zrozumienia oraz potwierdzeniem, że razem wszystko jest możliwe!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.