Biuletyn Informacji Publicznej ePUAP
 
Polub nas na Facebook Obserwuj nas na Instagram
 
Zmień kontrast Zmień rozmiar czcionki

Podsumowanie Gminnych Obchodów Święta Niepodległości

14-11-2023

Podsumowanie Gminnych Obchodów Święta Niepodległości

W organizację Gminnych Obchodów Święta Niepodległości aktywnie włączyły się gminne szkoły, przedszkole oraz żłobek. We wszystkich tych placówkach wykonywano prace plastyczne o tematyce patriotycznej, kotyliony, śpiewano i recytowano patriotyczne utwory.

11 listopada Dobroszycka Grupa Strzelecka zorganizowała piknik pod patronatem Artura Cioska Wójta Gminy Dobroszyce. Chętni mogli oddać 10. strzałów „Ku chwale Ojczyzny”. W Gminnym Centrum Kultury zorganizowano wystawę pt. „Niepodległa na mapach”, zaś Pracownicy Urzędu Gminy Dobroszyce zadbali o to, by barwy narodowe były widoczne na ulicy 11 Listopada w Dobroszycach.

Tymi wszystkimi działaniami upamiętniono 105. Rocznicę odzyskania niepodległości w Gminie Dobroszyce. Z tego miejsca chcemy bardzo podziękować wszystkim, który zaangażowali się w powyższe działania. To dzięki Wam obchody tego święta były tak wyjątkowe i wspaniałe.

Niezmiernie cieszy nas także zaangażowanie młodego pokolenia, co potwierdza doskonałą edukację patriotyczną oraz kształtowanie właściwych postaw już od najmłodszych lat!

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.